Sietze de Vries bespeelt de historische orgels van Middelburg
Incanto Stichting voor Oude Muziek en de Werkgroep Muziek van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen organiseren al decennialang concerten in Middelburg, waarin de uitvoering van oude muziek op zo authentiek mogelijke manier centraal staat. Hoewel er slechts sprake was van een bescheiden rol voor het orgel tijdens deze concerten, namen beide organisaties in 2014 toch het initiatief om een orgeltocht door de historische binnenstad van Middelburg te organiseren. Dit omdat de diverse belangwekkende orgels, die de binnenstad van Middelburg telt, buiten kerkelijk gebruik weinig tot klinken worden gebracht.
Deze orgeltocht, onder leiding van de befaamde organist en improvisator Sietze de Vries, trok landelijk veel belangstelling. Vanwege dit succes is de orgeltocht in 2016 herhaald, waarbij van de gelegenheid gebruik is gemaakt cd-opnamen te maken, om zo eenieder – op elk moment en plaats – te kunnen laten genieten van het spel van Sietze de Vries op deze historische instrumenten.
De dubbel-cd is te koop à € 20 bij de concerten van Incanto/Werkgroep Muziek.
Bestellen kan door een email met uw naam en adresgegevens te sturen naar info@incantoconcerten.nl. Als u € 24 (inclusief verzendkosten) overmaakt naar NL 73 INGB 0680740244 wordt de cd daarna per post toegezonden.